Rtmp Flash Media Server | Wowza Media Server

Hemen Arayın:
+90 (212) 320 46 72

Flash Media Server Alt yapısını kullanarak web televizyonunuzu yada başka platformdaki canlı yayınlarınızı internete taşıyoruz. Live stream yayınlarınızı takipçileriniz artık internet üzerinden de takip edebilecek.

Flash streaming alt yapısıyla oluşturulan Web tv veya internet televizyonu da denen sistem internet siteniz üzerinden canlı yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Hayatın internet üzerinden aktığı günümüzde internet tv de insanların vazgeçilmezleri arasında yerini almaya başlamıştır. Bir çok yayıncı kuruluşun yararlandığı Flash Streaming web tv sistemini Devsoft© kalitesiyle sizlere ulaştırıyoruz. İstediğiniz her lokasyonda size ait FMS(Flash Media Server)' ınızı kuruyor ve canlı yayınlarınızı kendi platformunuz üzerinden yapmanızı sağlıyoruz.

Firmamız bünyesinde yurt dışı lokasyonlu wowza ve flash media serverlar bulunmakta ve bu serverlar üzerinden sınırsız trafik ile aylık olarak canlı yayınlarınızı yayınlayabilirsiniz.
Uydu internet ve kaband anten üzerindende optimize edilebilen sistemlerimiz ile ziyaretçilerinize kesintisiz canlı yayın - live stream hizmeti sunun. Flash Media ve Wowza media serverlarımız RTMP, RTSP, UDP ve HTTP gibi protokoller üzerinden çoklu canlı yayın imkanına olanak tanır. Eğer isterseniz şirketinize yada uygulamanıza özel yazılımlar geliştirerek web üzerinden live stream hizmetinizi daha profesyonel platformlarda yayınlama imkanını kazanın.