Çözümler

Profesyonel Web Tasarım

Devsoft Profesyonel Web tasarımları ile internet sitenizden gelen müşteri portföyünüzü üst düzeye çıkarın. İnternetin pazarlama ve satış ağında yerinizi alın. Web tasarımınız sizin internetteki kimliğinizdir.

Web Yazılım

PHP dili üzerinden kodlanmış web yazılımlarımız ile siteniz için yetenekli uygulamar geliştiriyoruz. Tasarım halindeki Sitenizi dinamik duruma getirecek olan web yazılım sitenizin beyni olarak adlandırabilir.

E-Ticaret

Devsoft gelişmiş elektronik ticaret ile web siteniz üzerinden satış yapın. Entegre arama motoru optimizas yonu ile tüketiciye az maliyetle kısa zamanda ulaşın. Doğru strateji ile satışlarınızı %100 arttırın.

Web Tv Live Streaming

FMS Alt yapısını kullanarak web televizyonunuzu yada başka platformdaki canlı yayınlarınızı internete taşıyoruz. Canlı yayınlarınızı takipçileriniz artık internet üzerinden de takip edebilecek.

Seo Optimizasyonu

Sitenizi Google ve diğer büyük arama motorlarında ilk sayfa ve üst sıralarda çıkması için optimize ediyoruz. Ek bir reklam bütçesine ihtiyaç duymadan doğru ziyaretçilerin sitenize uğramasını hedefliyoruz.

Adwords Analizi

Başta Google olmak üzere bir çok arama motoru, video paylaşım ve sosyal ağ gibi platformlardaki reklam stratejilerinizi geliştiriyor ve sonuçlarını analiz ediyoruz. Sizi doğru hedefe yöneltiyoruz.