Yaptırmak istediğiniz bir web tasarımı için süreç, belirli katmanlardan oluşur. Profesyonel tasarım için ilk etapta rakipleriniz belirlenmelidir. Belirlenen bu rakiplerin web sitelerinden yola çıkılarak internet üzerindeki ticari stratejileri tahmin edilir. Toplanan veriler doğrultusunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği planlanır.

Web sitelerimiz rakiplerimizin sitesinden daha kaliteli ve kullanıcı dostu olmalıdır. Müşterilerimiz internet üzerinden bizi ve rakiplerimizi ziyaret ettiğinde web tasarımından başka bir köprü ile karşılaşmazlar. Bu açıdan bakarsak web tasarım şiretimizin ve markamızın en önemli temsilcisidir. Rakiplerimizi ne kadar geride bırakırsak o kadar ön planda oluruz.

İkinci aşamamızda web tasarım için çalışmalarımız başlar ve seçenekler üretilir. Bu üretilen seçenekler içerisinden ilk aşamadaki kriterlere uyan en yakın tasarım size servis edilir. Sizinde onayınızdan sonra tasarım süreci yayın sürecine dönüşür. Yayın sürecinde kodlama yapısını çoğu şirket vermek istemez fakat yazılımınızın yada web tasarımınızın kodlarını istemek sizin en temel hakkınızdır. Kendi hosting hesaplarınız üzerinden çalışan bir web tasarım tüm detaylarıyla size aittir ve ömür boyu kullanım hakkınız bulunmaktadır. Web tasarımıcınızdan yada yazılımcınızdan bu talepte bulunmanız gerekmektedir. Yayınlanma aşamasından sonra tüm içerik, kodlama ve kaynaklar size aittir. Ve size teslim edilir. En son aşamada ise artık testler ve istatislikler değerlendirilir. Değerlendirme başarılı ise içerik eklemeler ve güncellemeler için taradıfınıza destek verilir.Bu aşamaları tam anlamıyla profesyonel bir firma ile eksiksiz gerçekleştirdiğinizde profesyonel bir tasarıma sahipsiniz demektir. Bu tasarımınız size uzun yıllar boyunca katkı ve kazanç sağlayacaktır.

Reklam
Wipaste C2 Yüksek Performanslı Termal Macun