Web tasarım günümüzde en yaygın kullanılan dijital pazarlama ağıdır. Doğru bir web sitesi ile internette bulunabilir olabilirsiniz. Burdaki asıl amaç müşteri potansiyelinizi düzgün bir şekilde arttırmaktır. 

Kişi firmanızın adını duyduktan sonra sizi internette aramak ister. Bunu yapmasındaki asıl neden sizin hakkınızda bilgi toplamak ve firmanızın güvenilirliğini ölçmektir. Bu aşamada web sitesinize büyük rol düşer. Firmanızın web tasarımı ve içinde geliştirilen uygulamalar ne kadar profesyonel olursa o kadar ilgi çekici ve merak uyandırıcı olur. İnternet pazarında günde milyonlarca kullanıcı arama yapmaktadır. Bu kullanıcılar bilgi aramakta ve bu bilgiler doğrultusunda hedeflerine yöneltmektedir. Bu düzlemde bizim yapmamız gereken asıl iş web sitenize oluşturulacak organik bir ziyaretçi trafiğidir. Bu trafiği elde etmek elbette kaliteli web tasarımı ve kaliteli bir içerikten geçer. 

Günümüzde arama motorları bile artık kaliteli web sitesini, kaliteli içeriği birbirinden ayırt edebiliyor. Bu sebeple gelir geçer bir web sitesi yerine profesyonel, ne istediğini bilen ve ziyaretçilerinize yol gösteren bir web sitesi yapmak hedefimiz olmalıdır. Çünkü dijital pazarlamada en düşük maliyetle en çok getiri getiren reklam web sitesidir. Ve web sitesi kurumunuz siber ortamdaki aynasıdır. 

Web tasarım yapmanız gerekirken dikkat edilmesi gereken hususlar.

  1. Kontrol panelinin olması.
  2. Sitenin domain, hosting vb gibi tüm kayıtlarının sizin yada firmanız üzerine olması.
  3. Tüm şifrelerin sizde olması.
  4. Tüm kaynak kodların sizde olması.
  5. Şık görünümlü bir arayüzünün olması.
  6. Hızlı açılması.
  7. Hatalı linklerin olmaması.
  8. Yaptığınız işle alakalı olması.
  9. Google üzerinde bulunabilir olması.

Reklam
Wipaste C2 Yüksek Performanslı Termal Macun